Sınıf ve Anabilim Dalı Temsilcileri


Sınıfı

Adı Soyadı

Bölümü

İletişim

1. Sınıf

Yeliz GÜNEŞ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

ylzgns.54@gmail.com

2. Sınıf

Rabia Betül BORA

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

rabiaboraq@icloud.com

3. Sınıf

Sevilay TUTKUN
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

sevilay1587@gmail.com

4. Sınıf

Habibe ÇALIŞKAN

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

habibe123450@gmail.com

1. Sınıf

İrem COŞKUN

Fen Bilgisi Öğretmenliği

irem6890@gmail.com

2. Sınıf

Halime AHMETOĞLU

Fen Bilgisi Öğretmenliği

helinahmetoglu94@hotmail.com

3. Sınıf

Şirin YÖRÜK
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

Fen Bilgisi Öğretmenliği

sirinyoruk_97@hotmail.com

4. Sınıf

Nail ŞAHİN

Fen Bilgisi Öğretmenliği

nailsahin155@gmail.com

1. Sınıf

Ahmet Yavuz ONAR
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

Türkçe Öğretmenliği

ahmet-yavuz20@hotmail.com

2. Sınıf

Merve KIRAL

Türkçe Öğretmenliği

mervekiral567@gmail.com

3. Sınıf

Zübeyde Berfin ÖZBEY

Türkçe Öğretmenliği

berfinozbey6@gmal.com

4. Sınıf

Zeynep ÖZBEK

Türkçe Öğretmenliği

ozbek_9461@hotmail.com

1. Sınıf

Helin ÖZAKÇİL
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

bhelin49@gmail.com

2. Sınıf

Samet ERŞAN

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

aza3652@gmail.com

3. Sınıf

Emrah AYDIN

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

emraah67@hotmail.com

4. Sınıf

Muhammed Enes KAÇAR

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

muhammedeneskacar@gmail.com

1. Sınıf

Ahmet Hamdi ŞEN
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

İngiliz Dili Öğretmenliği

ahmethamdisen@gmail.com

1. Sınıf

Gülseren KULA (Sınıf Temsilcisi Yrd.)

İngiliz Dili Öğretmenliği

kulagulseren@outlook.com

1. Sınıf

Sümeyye ÇAKIR

Sınıf Öğretmenliği

sumeyyecaldı746@gmail.com

2. Sınıf

Mustafa Furkan AYSEL

Sınıf Öğretmenliği

furkanaysell@outlook.com

3. Sınıf

İsmail Cem ALTINTAŞ
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

Sınıf Öğretmenliği

bursa.cem@hotmail.com

4. Sınıf

Ali ACAR

Sınıf Öğretmenliği

aliacarrr108@hotmail.com

1. Sınıf

Özlem ULUDAĞ
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

PDR

ozlmuldgg@gmail.com

2. Sınıf

Memduh Selimhan SEVİNDİM

PDR

selimhansevindim@hotmail.com

3. Sınıf

Mustafa TORAN

PDR

mustafatoran03@gmail.com

4. Sınıf

Kardelen EMRAL

PDR

kardelenemral1@gmail.com

1. Sınıf

Şaduman BENSİZ

Resim-İş Öğretmenliği

sadumanbensiz@gmail.com

2. Sınıf

Çoşkun TAŞ

Resim-İş Öğretmenliği

csknts1907fb@gmail.com

3. Sınıf

Melike ERDOĞAN
(Anabilim Dalı Temsilcisi)

Resim-İş Öğretmenliği

melikeerdogan@outlook.com

4. Sınıf

Faruk KAHRAMAN

Resim-İş Öğretmenliği

kahramanfirst@gmail.com