Fakülte Yönetim Kurulu1


Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Başkan / Dekan Prof. Dr. Çetin SEMERCİ 16/02/2018 16/02/2021
Üye / Profesör Temsilcisi Prof. Dr. Aslı YAZICI 17/10/2017 17/10/2020
Üye / Profesör Temsilcisi Prof. Dr. Mustafa Hizmetli 21/06/2019 21/06/2022
Üye / Profesör Temsilcisi Prof. Dr. Nuriye SEMERCİ 07/09/2017 07/09/2020
Üye / Doçent Temsilcisi Doç. Dr. Fatma ÜNAL 10/08/2016 10/08/2019
Üye / Doçent Temsilcisi Doç. Dr. Umut SARAÇ 07/09/2017 07/09/2020
Üye / Dr. Öğr. Üyesi Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Sinem TARHAN 10/08/2019 10/08/2021
Raportör / Fakülte Sekreter V. Memduh ŞAHİN - -