image/svg+xml
image/svg+xml

Fakülte Kurulu


Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Başkan / Dekan Prof. Dr. Çetin SEMERCİ 16/02/2018 06/02/2021
Üye / Profesör Temsilcisi Prof. Dr. Nuriye SEMERCİ 07/09/2017 07/09/2020
Üye / Doçent Temsilcisi Doç. Dr. Fatma ÜNAL 10/08/2019 10/08/2021
Üye / Bölüm Başkan V. Doç. Dr. Gülsün ŞAHAN 09/12/2019 09/12/2022
Üye / Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayşe Derya IŞIK 24/11/2017 24/11/2020
Üye / Bölüm Başkanı/Doçent Temsilcisi Doç. Dr. Umut SARAÇ 10/08/2019 10/08/2021
Üye / Bölüm Başkanı Doç. Dr. Harun ER 15/09/2017 15/09/2020
Üye / Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Burcu ŞENTÜRK 03/07/2018 03/07/2021
Üye / Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fehunde KÜÇÜKŞEN ÖNER 23/03/2020 23/03/2023
Üye / Doktor Öğretim Üyesi Temsilcisi Dr. Öğr. Üyesi Erdi ŞİMŞEK 03/03/2020 03/03/2023
Raportör / Fakülte Sekreter V. Memduh ŞAHİN - -